MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrfåtöljer 7764425
nr 776 4425
Snurrfåtöljer
1 par, 60/70-tal, läder
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:18:35
150 kr
250 kr